O Projektu

Bytový dům Mohelnice je osobitý rezidenční projekt pro všechny, kdo chtějí bydlet ve městě, využívat veškeré jeho výhody, a zároveň mít na dosah spoustu cyklotras či unikátní FIT stezku. Díky své poloze je jedním z nejatraktivnějších míst pro život. Svým obyvatelům poskytne moderní bydlení, veškerou občanskou vybavenost a spoustu vyžití pro děti i dospělé.

Po úspěšných dvou etapách v lokalitě s celkovým počtem 74 postavených bytových jednotek jsme pro naše klienty připravili třetí etapu.

Oáza Living Mohelnice je osobitý rezidenční projekt, ve kterém naleznou zalíbení jistě mladé páry, nabízíme totiž prostorně řešené byty o dispozicích 1+kk a 2+kk, které jsou zároveň také dobrou investiční příležitostí. Projekt ovšem také nabízí větší byty o dispozici 3+kk s dostatečným prostorem pro rodinu či seniory.

Možnost sklepa či parkovacího stání k bytu je v našem projektu samozřejmostí. Kvalitní materiály a moderní zařízení včetně rozsáhlé možnosti výběru ze standardů Vám umožňuje vytvořit si bydlení dle vašich představ.

V rámci projektu bude postaven bytový dům s celkovým počtem 26 bytových jednotek. Vybírat můžete z dispozic od 1kk až po 3kk, různých metrážových velikostí. Jsou zde byty s předzahrádkami či balkóny.

Vizualizace bytového domu

Bytové jednotky se staví v energetické náročnosti B – VELMI ÚSPORNÁ, která Vám zaručí velmi nízké provozní náklady.

Do určitého data příslušné výstavby je možné si vybrat standardy = výběr obkladů, dlažeb, dveří, podlah atd.

 

Veškerá schémata, situace, vizualizace a jiná zobrazení projektu či jeho částí a jiné dokumenty a informace, týkající se projektu a prezentované společností D.A. Bydlení s.r.o. mimo rámec uzavřených smluv, uveřejněné v jakékoli podobě a jakoukoli formou, mají pouze ilustrační charakter, nejsou závazné a nejsou nabídkou ani návrhem na uzavření smlouvy. Společnost D.A. Bydlení s.r.o. si vyhrazuje právo na jejich změnu