Lokalita

Oáza Living Mohelnice se nachází v Mohelnici v blízkosti občanské vybavenosti.

Město Mohelnice za poslední roky jen vzkvétá a najde se zde vyžití pro každého z Vás. Leží 30 km od Olomouce, ve městě je zavedena linka městské autobusové dopravy, která spojuje místní vlakové a autobusové nádraží. Vlakové spojení je několikrát denně na přestup do Zábřehu, Červenky a Olomouce. Autobusy dále spojují Mohelnici se Šumperkem, Prostějovem, Brnem, Hradcem Králové, Libercem, Havlíčkovým Brodem, Jihlavou a Ostravou a také s okolními obcemi Úsovem, Lošticemi, Litovlí, Bouzovem, Moravskou Třebovou či Mírovem.

Díky výhodné poloze na Dálnici D35 a silnici I/44 je okrajová část města zatížena velmi silnou osobní i nákladní automobilovou dopravou.

V Mohelnici se nacházejí tři mateřské školy a tři základní školy. Dále jsou zde celkem čtyři střední školy (Obchodní akademie, střední průmyslová škola elektrotechnická, střední škola technická a zemědělská, odborné učiliště a Praktická škola.

Najdeme zde i Základní uměleckou školu. Se studijními problémy se mohou děti a rodiče obracet na pedagogicko-psychologickou poradnu. Volnočasové aktivity pak dětem a mládeži organizuje například Dům dětí a mládeže Magnet či místní skautský oddíl.

Ve městě je krytý bazén a také otevřené koupaliště v areálu místního autokempu. Kromě toho ve městě funguje několik sportovních oddílů –mj. fotbalový,florbalový, nohejbalový, basketbalový, hokejový, a v judu Kombinace mírně zvlněného terénu i vyšších kopců v okolí je vhodná v zimních měsících k běhu na lyžích a od jara do podzimu k cykloturistice– Mohelnicí také prochází regionální poznávací Čarodějnická cyklotrasa.

V Mohelnici dále naleznete veškerou občanskou vybavenost.

Pracovní příležitosti ve městě Mohelnice jsou jednoznačné, a to díky průmyslu (Hella Autotechnik a Siemens)

BYDLETE VE VLASTNÍM, V BLÍZKOSTI OLOMOUCE, VE MĚSTĚ, KTERÉ JE OBKLOPENO PŘÍRODOU S VEŠKEROU OBČANSKOU VYBAVENOSTI.

Co je v blízkosti vašeho nového domova?

Bus
Bus
Volný čas
Volný čas
Lékař, lékárna
Lékař, lékárna
Obchod
Obchod
Restaurace
Restaurace
Škola
Škola
Školka
Školka
Sportoviště
Sportoviště
Vlak
Vlak